It's Full of Sparks

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 248,5 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Noodlecake
It's Full of Sparks mobil oyununda karakterinizi ilerleterek güçlendirmeye çalışacaksınız.

Noodlecake stüdyosunun geliştirmiş olduğu It's Full of Sparks mobil oyunu renkli bir macera oyunudur. Oyunda ilerleme kat etmek için kendi stratejinizi geliştirmeniz gerekiyor. Oyunu Android cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Gelişmiş bir platform sistemi üzerine kurulan It's Full of Sparks mobil oyununda karakterinizi platform sonuna kadar ilerletmeye çalışacaksınız. 

Tam Sparks, havai fişeklerin hayatı hakkında güzel bir platform deneyimi yaşayabilirsiniz. Sigortası hiç yakılmamış efsanevi bir havai fişek olan The Old One'ı bulmak için bir yolculuğa çıkacak ve yolcuğun sonunda başarılı olmaya çalışacaksınız. Oyun becerilerinizi ortaya koyacağınız It's Full of Sparks mobil oyununda her an güçlenmek için önünüze çıkan fırsatları değerlendirmeye bakın. 

Seyahat ederken, kahvenizi içerken ya da her boş vaktinizde açarak keyifle oynayabileceğiniz It's Full of Sparks mobil oyununda kaliteli oyun grafiklerinin ve kurgusunun keyfini çıkartın. Tek bir bölümden ziyade bir çok bölümün tadını çıkartın. Bölümler arasında geçiş yapabilmek için başarılı bir oyun performansı sergilemeniz gerekecektir. Gücünüzü toplayın ve oyuna başlayın. 

Daha Fazla Göster
It's Full of Sparks indir
DİĞER SÜRÜMLER