It's Full of Sparks

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 248,5 MB
  • Version 1.0.4
  • Dil Türkçe
  • Firma Noodlecake
IOS cihazınıza indireceğiniz It's Full of Sparks mobil oyunu ile eğlenebilirsiniz.

It's Full of Sparks mobil oyunu sayesinde IOS işletim sisteminde eğlenceli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Gelişmiş oyun içerikleri, platform düzeyi ve zorlu engelleri aşmak için kendinizi oyunun akışına bırakın. Hem büyüklerin hemde küçük oyuncuların sıkılmadan oynayabilecekleri It's Full of Sparks mobil oyun sayesinde sıkılmadan vakit geçireceksiniz. 

Becerilerini tüm oyun boyunca sergilemek için It's Full of Sparks mobil oyununda engelleri aşarak bir sonraki seviyeye geçmeye hak kazanın. Her seviyenin kendine özgü  oynayış tarzı vardır. Başarmak için her seviyede de başarılı olmak zorundasınız. Sizlere verilen bir takım görevler olacak ve bu görevleri tamamlamak için karakterinizi hayatta tutmaya çalışın. 

El yapımı olan 80 adet bölümden meydana gelen It's Full of Sparks oyunu becerileriniz ile kazanabileceğiniz heyecan verici bir oyundur. Dilediğiniz an açarak oyuna dahil olabilirsiniz. Bunu başarmak için kendinizi oyuna verin. Renkli oyun görselleri eşliğinde keyif alarak oyunu oynayabilirsiniz. Sizde sıkılmadan cep telefonunuzda vakit geçirmek isterseniz It's Full of Sparks mobil oyununa dahil olun. 

Daha Fazla Göster
It's Full of Sparks indir
DİĞER SÜRÜMLER